Blog

Gebze Profilo Servisi

Windsor Servisi

Windsor Servisi

Windsor Servisi Günlük hayatımızın olmazsa olmazı beyaz eşyaların arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunuyoruz.Beyaz Eyşya Servisi İstanbul çevresinde hizmet verdiğimiz genel eşyalar;

Windsor Servis
Windsor Servis

Buzdolabı.
Çamaşır makinası.
Bulaşık makinası.
Ocak, aspiratörler.
Kombi.
Kurutma makinaları.
Ankastre cihazlar.
Windsor Servisi onarım veya arıza üzere kurulan özel bir firmadır. İstanbul Anadolu Yakası geneline hizmet veriyoruz. 15 senelik tecrübeli ustalarımız sayesinde kaliteli bakımlar yapıyoruz. Bakımve onarımlara bir sene garanti veriyoruz. 0850 305 1 321 Müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

Windsor Servis

Windsor Servis hizmetleri olarak beyaz eşya alanında 15 yıldır, tecrubeli çekirdek kadromuzun yönetiminde aktif ve dinamik profesyonel kadromuzun 7/24 hizmet anlayışımız ile İstanbul genelinde sürmekte olup beyaz eşya arızaları konusunda uzmanlaşmış teknik servisi, hizmetleri sunmaktayız.

Onarım, bakım işlemlerinde hijyen kurallarına uygun olarak yedi gün yirmi dört saat tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından elektrikli cihazların periyodik bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Windsor Beyaz Eşya Servis

Geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

Windsor Servisi uzun yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.Google  Dostu Web Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com
Fırmamız Özel Servistir..

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara