Blog

Ataşehir Dominox Servisi

Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi Uzun yıllar boyunca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Westinghouse marka özel servisi olan hizmetleri, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi ev eşyalarının arıza yapması durumunda size en hızlı ve etkin çözümü sunmaktadır. Beyaz eşya sektöründe
Westinghouse özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;
White Westinghouse Buzdolabı .
White Çamaşır makinesi.
White Bulaşık makinesi.
White Fırın, davlumbaz.
Ankastre ürünler servisi.
Westinghouse Servisi; beyaz eşya özel servisi kurulduğu günden bu yana tek ilkesi hizmet kalitesi en üst seviyeye çıkartmaktır. Farklı ürünler üzerindeki arızaların sorunsuz giderilmesini amaç edinmiştir. Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarında farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Soğutucularda tutun da, pişirme gruplarına ve davlumbaz serisine kadar birçok farklı üründe oluşan arızaları gidermekteyiz.Servisimiz uzman ekibimizle sorunlarınızı çözmektedir. Tam donanımlı uzman ekibimiz bakım, onarım ve montaj hizmetini garanti işçilikle sunmaktadır.

Westinghouse Servis
Westinghouse Servis

Westinghouse Servis

White Westinghouse Türkiye Servisi; günlük hayatta kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların düzenli olarak aksamadan çalışmasını marka adına zorunlu hale getirmiştir. Beyaz eşyalar zamanla arıza açabilmekte ve oluşan problemler doğrultusunda bakım ihtiyacı doğabilmektedir. Tamir işlerinizi bize bildire bilir, dilerseniz acil notu bırakıp, aynı gün onarılmasını isteye bilirsiniz.

Westinghouse Servisi
Westinghouse Servisi

Westinghouse beyaz eşya özel servisi hizmet politikasında disiplinli çalışma çizgisinden hiç bir zaman çıkmamıştır. Bünyemiz dahilinde tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir.
Westinghouse Servisi bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında verdiği hizmete hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Westinghouse Teknik Servisi

Westinghouse Servis müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İstanbul’ un birçok ilçesine hizmet özel servis ağlarımız gün geçtikçe çoğalmaktadır.
özel servis, müşterilerimize sağladığımız hizmetler başlıca şunlardır;
İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.
Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.
Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.
Randevuya zamanında gideriz.
Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.
Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.
Google uyumlu Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com
Fırmamız Özel Servistir.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara