Blog

Ataşehir Esty Servisi

Vestfrost Servisi

Vestfrost Servisi

Vestfrost Servisi 0850 305 1 321 Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Vestfrost Özel Servisi hep yanınızdadır.

Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı ve uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor. Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçülür.

Ayrıntılı Hizmet Anlayışımız nelerdir?

Vestfrost Servis

Vestfrost Servis
Vestfrost Servis

Acil Nöbetçi Servisi.
Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.
Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çözümler uygulanır.

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Vestfrost Türkiye beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Vestfrost Servisi ile özel servis almanın yolunu keşfedin.

Siz müşterilerimize yardım edeceğimiz başlıca beyaz eşyalar:

Çamaşır makinası.
Kurutma makinası.
Bulaşık makinası.
Buzdolabı.
Derin dondurucu.
Ocak, fırın.
Davlumbaz.

Vestfrost Servisi
Vestfrost Servis

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor, altından su kaçırıyor veya makinam duruluma ya da sıkma yapmıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden
Vestfrost Servisi 0850 305 1 321 arayın!

Haftanın 7 günü, Vestfrost Servis arayabilir; beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Vestfrost Beyaz Eşya Servis

Acil Servis desteği%100 güvenilir, uzman ekip. Yaygın servis ağı. Zamanında randevu, profesyonel ekip ile tanışın taleplerinize hızlı bir şekilde cevap alın.

Profesyonel servis anlayışını yakından tanıyın! Google Dostu Web Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com
Fırmamız Özel Servistir..

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara