Blog

sharp servisi

Sharp Servis

Sharp Servis

Sharp Servis
Sharp Servis
Sharp Hizmetler

Sharp Servis 0850 305 1 321 günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan özel servisi olan Bölge Servis, termosifon, kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar. İstanbul da bulunan özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

  • Buzdolapları.
  • Fırınlar.
  • Derin Dondurucular.
  • Solo Ocaklar.
  • Ankastre Ürünler.
  • Termosifonlar.
  • Çamaşır Makineleri.
  • Bulaşık Makineleri.

Türkiye’de yenilenmenin heyecanını yaşamayan ev kalmasın diye 2015’ten bu yana yoluna devam eden Sharp, tüketicilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren, servis ağı ile hizmet vermektedir.

Sharp Teknik Servisi

İstanbul Sharp Servisi ,  beyaz eşya servisine başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da ocakların işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Sharp Hizmeti

Elektrikle çalışan bu hassas aletleri kendiniz onarmaya çalışılmamalı anında bir servis çağırmalısınız. Aksi taktirde hiç yapılmaz bir duruma getire bilirsiniz. Kadıköy Regal Servisi olarak tüm markalar ile ilgileniyor ve hasarlarını gideriyoruz. Beyaz eşyalarınızın onarım ve bakımını evinizde gerçekleştirilmeye çalışılıyoruz. Yapılamadığı takdirde götürüp, en kısa süre içinde tadilatını yaparak çözüme ulaştırıyoruz. Profesyonellik gerektiren mesleğimizi en kaliteli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor.Sharp özel Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Sharp özel Servisi olan Bölge Servis ,başarısını inovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Sharp Servis; ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız ocak, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

Sharp Servisi uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta, zor durumda kalmamanız, mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapıyoruz.Google Uyumlu Sitemiz

https://www.onlinebeyazesyaservisi.com

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara