İstanbul Bölge Servisi

İstanbul Bölge Servisi

İstanbul Bölge Servisi Online Beyaz Eşya Servisi Olarak ; İstanbul ve Çevresinde Kaliteli işler çıkartan firmamız. Beyaz Eşya Servis Sektöründe başarılı çalışmalar yapmaktadır. Sorunsuz iş teslimi çalışmalarımız ile sağlam parçalar ile makinalarınızın onarımlarını ve tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizden gelen telefonlar ile hangi marka ve model cihaz olursa olsun problemsiz olarak sağlıyoruz.

Klima Servis Hizmeti , Kombi Teknik Servis Hizmeti , Ankastre Teknik Servis Hizmeti, Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Sağlamaktayız…

İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi

Kaliteli çalışmalarımız sayesinde en iyi markalarda sizlere hizmetler sunuyoruz. 10 dan fazla gezici araçlarımız ile tüm çalışma performansımızı beyaz eşya teknik servis, bakım, ankastre, kombi servis hizmetlerine adamış bulunmaktayız. Sorunsuz iş teslimi ile değerli makinalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde konrollü olarak sizlere teslim ediyoruz. Tamir tekrarı olsa dahi tekrar gelip kontrollerimizi ve yapmamız gerekli işlemleri sorunsuzca halletmekteyiz…

Teknik Servis

İstanbul Bölge Servisi olarak ; Teknik Servis Çalışma anlayışımız ; Evlerinizde yada iş yerlerinizde bulunan beyaz eşya makinelerinizi gerek duyulduğu takdirde evinizden alarak servis noktalarımız da tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Eğer çok bir problem yok ise cihazlarınızı eviniz yada işyerinizde problemini gidererek yerinde servis hizmeti sağlıyoruz. Yaptığımız makinalar ise parça değişimlerinde kesinlikle kaliteli ve sorunsuz parçalar kullanılarak sıkıntıları giderilmektedir. Daha sonra herhangi bir sorun yaşamak firmamız açısından da yaşamak istemediği bir durum olduğundan sorunsuz makine teslimi bizim içinde çok önemli değer teşkil etmektedir.

7/24 Beyaz Eşya Kombi Servisi

Beyaz Eşya Servisimiz Kombilerinizi hangi marka olursa olsun sorunsuz olarak tamir ve bakımlarını üstlenmektedir. Kışa girmeden bakımlarını yaptırmanız kış aylarında zor durumda kalmanızı önleyecektir. Firmamız Sorun Yaşamanızı hiçbir şekilde istemediğinden tamir ve bakımlarınızı sorun yaşatmadan hallederek işlerini yapmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz markalar hakkında yazılarımızı özenle sizlere hizmet vererek İnternet ortamında da siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Markalar yazılarımızı https://www.onlinebeyazesyaservisi.com/blog/ blog sayfamız dan ziyaret edebilir bu alandaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz markalar hakkında siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde, anlaşılır yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Nasıl İletişim Sağlarız ? 

İletişim https://www.onlinebeyazesyaservisi.com/iletisim/  alanından numaralarımızı alarak bizleri arayabilirsiniz. En yakın gezici servis aracımızı en yakın sürede sizlere yönlendireceğiz..

Call Now ButtonTıkla Ara