Blog

Güngören Regal Servisi

Güngören Regal Servisi

servis

Güngören Regal Servisi , 0850 305 1 321 Firmamız beyaz eşya türünde üretimi yapılan tüm ev eşyalarının bakım, tamir ve yedek parça servis hizmetleri veren bir kuruluştur. Uzman kadrolardan oluşan ve Güngören Regal servisi hizmetleri veren ekibimiz, profesyonel çalışma alışkanlığına sahip bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan beyaz eşya türündeki tüm cihazlarınızın, arıza ve bakım işlemlerini en kısa sürelerde yaparak kalıcı çözümler üretiyoruz.

Güngören Regal Servis

Ev yaşamında en sık kullanılan eşyalar, yaygın deyimiyle beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar genellikle, mutfaklarda gereksiz yer kaplamasın ve görsel olarak şık görünümlere sahip olsunlar diye,  genellikle mutfaklarda özel gömme bölmelere yerleştirilir. Bu şekilde dizayn edilen eşyalara ankastre ürünler adı verilir. Herhangi birinin arızası durumunda, mutfaktaki çalışma düzeni bozulur ve yapılan işler aksamaya başlar.

Güngören Regal

Mutfakta sürekli olarak yağlanan ocak ve davlumbazlar, kireçli sular sebebiyle arızalanan mutfak eşyaları belirli dönemlerde bakım yapılmadığı takdirde kalıcı sorunlara sebebiyet vermektedir. Piyasa değeri oldukça yüksek bu eşyalar, gerekli önem verilmediğinde ekstra ekonomik zararlara sebebiyet vermektedir. Ev hayatında yüksek öneme sahip olan bu tür eşyaların arıza veya bakımı için

Güngören Regal servisi aradığınızda, firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamızın bünyesinde bulunan uzman personellerimiz en kısa sürelerde bakım ve onarım işlemlerini yaparak sorunlarınızı çözmektedir. Geniş servis olanaklarımız ve her tür model ankastre ürünlerin montaj ve tamiri en uygun fiyatlarla en kısa sürelerde yapılmaktadır.

Regal Servisi Güngören

Güngören Regal Özel servisi olarak hizmet veren firmamız, bünyesinde tüm beyaz eşyaların teknik yapısına son derece vakıf personeller ile hizmet vermektedir. Haftanın her günü 7/24 hizmet veren firmamızın, iletişim numaralarından veya internet adresimizden bize ulaşarak, yaşadığınız sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili bilgi alabilirisiniz.

Sitemiz  https://www.onlinebeyazesyaservisi.com/

Ayrıca sitemize kolayca https://www.google.com.tr Arama Motorundan ulaşabilirsiniz.

Güngoren de Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi,
Haznedar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Tozkoparan Mahallesi,

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alır.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara