Blog

Ataşehir Goldstar Servisi

General Electric Servisi

General Electric Servisi

General Electric Servisi, General Electric servisimiz donanımsal sorunları kaliteli ve hızlı çözümü için servis hizmeti vermektedir. Yenilenen teknolojinin ve günümüz tüketicilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetine büyük önem verir ve mağdur olmalarını engellemek için hizmetimizi en üst seviye de tutmaya özen gösteririz.
General Electric özel teknik servisi uzman personelleriyle müşterilere hizmet sunmaktadır. Özellikle genel arızaları aynı gün içinde tamir ve teslimat yaparak hızlı bir işçilik sunar. General Electric özel servisi en yeni teknolojileri ve pratik çözümleri birleştirerek sizlere kaliteli ve hızlı bir işçilik sunar.

General Electric Servis

General Electric Servisi
General Electric Servisi

Cihaz ekran kırılmaları,dokumatik arızalar,su dökülme gibi sorunları uzman ekibimizle güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Kullandığımız malzemeler tamamen General Electric buzdolabı yedek parçaları gibi orjinal parçalar kullanarak, sizlerin daha sonra bir problem yaşamamanız için orijinal malzemelerle teknik servisimizin özenli işçiliği sonucu sorunları çözmekteyiz .
General Electric özel servisi, vermiş olduğu hizmet sayesinde arıza onarım aşamalarında uzmanlaşmış yapısı ile müşterilerinin taktirini kazanmıştır. Özel Servis İstanbul başta olamak üzere bir çok ilçelerde General Electric servislerimiz mevcuttur. Servisimiz her türlü müşteri sorunlarına olanak sağlar.
General Electric Servisi hizmet verdiği başlıca ürünler;
Ankastre ocak.
Davlumbaz.
Mikrodalga.
Buharlı pişirici.
Bulaşık makinesi.
Buzdolabı .
Çamaşır makinesi.
Kurutma makinesi.
Bulaşık makinesi .
Fırın

General Electric Buzdolabı Servisi

Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.Bunun dışında tüm hizmetlerimizde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vererek Servis arayışı içinde olan siz değerli müşterilerimizi ve beyaz eşyalarını güvence altına alıyoruz. Bize 0850 305 1 321  numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Google uyumlu Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com
Fırmamız Özel Servistir.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara