Blog

Gaziosmanpaşa Küppersbusch Servisi

Gaziosmanpaşa Küppersbusch Servisi

Gaziosmanpaşa Küppersbusch Servisi,0850 305 1 321 Beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir.

Gaziosmanpaşa Küppersbusch Servis elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

Beyaz eşyalar şüphesiz ev yaşamımız içinde en çok kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir.

Servisi

Gaziosmanpaşa Küppersbusch Servis

Bir buz dolabının oluşturduğu boşluğu asla yemek odası takımı dolduramamakla birlikte beyaz eşyalar temel ihtiyaçlarımız olan yeme ve içme gibi bu gıda maddelerinin korunup saklanması ve pişirilip aş haline getirilmesi bakımından büyük bir görev üstlenmişlerdir.

Dolayısı ile beyaz eşyalar yaşamımızın sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için evimizde bulundurulması gereken eşyaların olmazsa olmazlarındandır.

Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımlarının vaktinde bir uzman ekip tarafından yapılması ve aynı uzman ekibin herhangi bir arıza durumunda da 7/24 ulaşılabilir olması şarttır.

Gaziosmanpaşa Küppersbusch Teknik Servisi

Gaziosmanpaşa Küppersbusch servisi ile yöre halkına ve İstanbul’un bir çok semtine kalite ve güvenli bir hizmet sunmayı ilke edinmiş olan firmamız, müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak 15 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

internet adresinden bize ulaşabileceğiniz gibi Gaziosmanpaşa Küppersbusch servisi hizmeti almak istemeniz durumunda 0850 305 1 321 numaralı telefonlarımızı da 7/24 arayabilirsiniz.

En profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunduğumuz şirketimizde kalitemizin bir nişanesi olarak verdiğimiz her servis hizmetinden sonra 1 yıl süre ile yedek parça ve işçilik garantisi vererek kalitemizin arkasında duruyoruz.

Eğer beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmeti için servis arıyorsanız, bölge servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com/

Ayrıca sitemize kolayca https://www.google.com.tr Arama Motorundan ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa da Bağlarbaşı Mahallesi, Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karadeniz Mahallesi,
Karayolları Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Pazariçi Mahallesi,
Sarıgöl Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldıztabya Mahallesi,

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alır.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara