Blog

Eyüp Sharp Servisi

Eyüp Sharp Servisi

Eyüp Sharp Servisi, 0850 305 1 321 araştırmacı ve geliştirmeci ruhuyla ilerlemenin hep yanında. Fikirlerini gerçek ve kalıcı yeniliklere dönüştürüyor, kullanışlı ürünler üretiyor. Uzun süreli deneyimi ve sürekli yürüttüğü insan ihtiyacına uygun gelişmiş ürünlerin altına imza atıyor.

bakım onarım

Eyüp Sharp Servisi Gelecekteki insan ihtiyaçlarını şimdiden belirleyebilme vizyonunu kazandırıyor. Sharp  , geleceğin ürünlerini bugünden tasarlayarak tüketicisinin beğenisine sunuyor.
Sharp özel servisi arayanlar için firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Bakım Onarım Servisi hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Eyüp Sharp Servis

Eyüp Sharp Servisi , deneyimli personellerimiz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bizlerden alacağınız tüm hizmetlerin öncelikle garanti kapsamında olduğunu bilmelisiniz. Çünkü sunduğumuz tüm işlemler 1 yıllık garanti kapsamında sizlere aktarılır. Ayrıca tüm soru ve servis başvurularınız için 0850 305 1 321  çağrı merkezimizi arayabilir, kesintisiz hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz.
Eyüp Sharp Özel Servisimizin verdiği genel eşyalar;
No-Frost Buzdolabı.
Fırın.
Çamaşır Makinesi.
Bulaşık Makinesi.
Termosifon servisi.
Aspiratör.
Kurutma makinesi.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul İstanbul da ikamet eden, Sharp ürünlerini kullanan müşterilerimize servis olarak, onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde yanıt vermekteyiz.

Eyüp Sharp Ankastre Servis

Eyüp Sharp Özel  olarak kaliteli, hızlı olmakla birlikte güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli ve de özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. teknik servis hizmetleri arasında bulunan LCD, beyaz eşya ile ankastre ürünlerin montajı, bakım / onarım işleri de yapmaktadır.

Sharp marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.
Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.
Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.
Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.
Randevuya zamanında gideriz.
Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Google uyumlu Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com

Eyüp te Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi,
Çırçır Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi,
Esentepe Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi,
İslambey Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Nişancı Mahallesi,
Odayeri Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi,
Topçular Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi,

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alı

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara