Blog

Büyükçekmece Goldstar Servisi

Büyükçekmece Goldstar Servisi

Büyükçekmece Goldstar Servisi Uzun yıllar boyunca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Goldstar marka özel servisi olan hizmetleri, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi ev eşyalarının arıza yapması durumunda size en hızlı ve etkin çözümü sunmaktadır. Beyaz eşya sektöründe

Westinghouse Servisi

Büyükçekmece Goldstar Servisi; beyaz eşya özel servisi kurulduğu günden bu yana tek ilkesi hizmet kalitesi en üst seviyeye çıkartmaktır. Farklı ürünler üzerindeki arızaların sorunsuz giderilmesini amaç edinmiştir. Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarında farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Soğutucularda tutun da, pişirme gruplarına ve davlumbaz serisine kadar birçok farklı üründe oluşan arızaları gidermekteyiz.Servisimiz uzman ekibimizle sorunlarınızı çözmektedir. Tam donanımlı uzman ekibimiz bakım, onarım ve montaj hizmetini garanti işçilikle sunmaktadır.

Büyükçekmece Goldstar Servis

Günlük hayatta kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların düzenli olarak aksamadan çalışmasını marka adına zorunlu hale getirmiştir. Beyaz eşyalar zamanla arıza açabilmekte ve oluşan problemler doğrultusunda bakım ihtiyacı doğabilmektedir. Tamir işlerinizi bize bildire bilir, dilerseniz acil notu bırakıp, aynı gün onarılmasını isteye bilirsiniz.

Goldstar beyaz eşya özel servisi hizmet politikasında disiplinli çalışma çizgisinden hiç bir zaman çıkmamıştır. Bünyemiz dahilinde tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir.
Büyükçekmece Goldstar Servisi bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında verdiği hizmete hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Büyükçekmece Goldstar Teknik Servisi

Büyükçekmece Goldstar Servis müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İstanbul’ un birçok ilçesine hizmet özel servis ağlarımız gün geçtikçe çoğalmaktadır.
özel servis, müşterilerimize sağladığımız hizmetler başlıca şunlardır;
İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.
Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.
Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.
Randevuya zamanında gideriz.
Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.
Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.
Google uyumlu Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com

Büyükçekmece de 19Mayıs Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Alkent2000 Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Batıköy Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dizdariye Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kamiloba Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi,
Mimarsinan Mahallesi, Muratbey Mahallesi, Muratçeşme Mahallesi, Türkoba Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yeni Mahallesi,

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara