Blog

Beylikdüzü Goldstar Servisi

Beylikdüzü Goldstar Servisi

Beylikdüzü Goldstar servisi Ev yaşamında büyük öneme sahip eşyaların arasında, özellikle mutfakta ve banyolarda kullanılan beyaz eşyalar ilk sırada gelmektedir. Arıza durumları meydana geldiğinde ev yaşamında önemli aksamalara sebep olurlar.
Firmamız Bakım Onarım servisi olarak montaj, bakım, tamir ve yedek parça temini hizmetleri vermektedir.

Kullanmakta olduğunuz Goldstar markaya sahip eşyalar, piyasada en çok tutulan ürünler arasında olmasına rağmen, hatalı kullanımlar, elektrik voltajlarının farklılaşması, şebeke sularının aşırı kireç içermesi, vb. gibi sorunlar sebebiyle arıza gösterebilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaştığınızda, firmamızı aramanız tüm sorunlarınızın çözümü için gereken tek işlemdir.

beyaz eşya tamir bakim
Goldstar servis

Beylikdüzü Goldstar servisi Tüm bakım ve onarım hizmetleri uzman personelimiz tarafından, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla en kısa sürelerde yapılmaktadır.
Beyaz Eşyada Servis Hizmetlerinin Önemi
Beyaz eşyalar diğer ev eşyalarından farklı olarak, yüksek harcamalarla alınması ve evlerdeki kullanım amaçları sebebiyle en değerli değerli eşyalardır.

Beylikdüzü Goldstar Servis

Yemek, bulaşık, çamaşır hizmetlerini yerine getirerek ev konforunu ve yaşam kalitesini yükseltmektedir. Bu sebeple çok iyi korunarak titizlikle kullanılmalıdır. Arıza hallerinde kesinlikle bireysel girişimlere meydan verilmeden, mutlaka Goldstar eşyalar konusunda uzman olan Beylikdüzü servisi aranarak çözüm yoluna gidilmelidir. Tamir, bakım ve parça değişikliği gerektiren hallerde, teknik kapasitesi yetersiz kişi veya firmalardan alınacak hizmetler, sonuç olarak eşyalarınızın kalıcı olarak arızalanmalarına ve hurdaya dönüşmesine sebep olabilir. Bu açıdan servislerin yeterliliği büyük önem kazanmaktadır.
Arıza ve parça değişimi açısından bakıldığında, en önemli sorunların başında gelen, eşyaların servislerde çok uzun süre beklemesi ile oluşan mağduriyetler olmaktadır.

Firmamız her türlü tamir, bakım, onarım ve yedek parça tedarik işlemlerinde zamanlamaya özen göstererek, müşteri mağduriyetine izin vermez. Tamir servisi olarak evlerinizde kullandığınız tüm beyaz eşyaların servisinde hizmet vermekteyiz.
Buzdolabı
Çamaşır Makinası
Bulaşık Makinası
Ankastre Ürünler

Beylikdüzü Goldstar Beyaz Eşya Servis

Servisimiz Goldstar markaya ait tüm elektronik eşyaların bakım ve onarımını, en uygun fiyat ve ödeme koşulları dahilinde yapmaktadır. Oluşabilecek arıza veya talep ettiğiniz bakım hizmetleri için, firmamıza internet adreslerimiz veya iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Randevu talepleriniz en kısa sürede cevaplanacak ve tüm sorunlarınız kalıcı olarak ortadan kaldırılacaktır. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, sorunlarınız hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Beylikdüzü nde Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi,
Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi,

google uyumlu sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara