Blog

Bayrampaşa Amana Servisi

Bayrampaşa Amana Servisi

Bayrampaşa Amana Servisi,0850 305 1 321 hizmetleri olarak beyaz eşya alanında 15 yıldır, tecrubeli çekirdek kadromuzun yönetiminde aktif ve dinamik profesyonel kadromuzun 7/24 hizmet anlayışımız ile İstanbul genelinde sürmekte olup beyaz eşya arızaları konusunda uzmanlaşmış teknik servisi, hizmetleri sunmaktayız.

Bölge Servisi
Onarım, bakım işlemlerinde hijyen kurallarına uygun olarak yedi gün yirmi dört saat tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından elektrikli cihazların periyodik bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Günlük hayatımızın olmazsa olmazı beyaz eşyaların arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Teknik olarak İstanbul çevresinde hizmet verdiğimiz genel eşyalar;

Buzdolabı.
Çamaşır makinası.
Bulaşık makinası.
Ocak, aspiratörler.
Kombi.
Kurutma makinaları.
Ankastre cihazlar.

Bayrampaşa Amana Servis

Bayrampaşa Amana Servis geçmiş yıllardan beri edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.

İstanbul  Özel Servisi; Amana marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Amana Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;
İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.
Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.
Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.
Randevuya zamanında gideriz.
Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.
Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Bayrampaşa Amana Ankastre Servis

Bayrampaşa Amana Servisi Acil Servisi %100 güvenilir, uzman ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.
Bayrampaşa Amana Servis, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Google Uyumlu Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com

Bayrampaşa da Altıntepsi Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Vatan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldırım Mahallesi,

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermektedir. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara