Blog

Ataşehir Esty Servisi

Ataşehir Esty Servisi

Ataşehir Esty Servisi

Ataşehir Esty Servisi  0850 305 1 321 araştırmacı ve geliştirmeci ruhuyla ilerlemenin hep yanında. Fikirlerini gerçek ve kalıcı yeniliklere dönüştürüyor, kullanışlı ürünler üretiyor. Uzun süreli deneyimi ve sürekli yürüttüğü insan ihtiyacına uygun gelişmiş ürünlerin altına imza atıyor.

Ataşehir Esty Servisi Gelecekteki insan ihtiyaçlarını şimdiden belirleyebilme vizyonunu kazandırıyor. Esty , geleceğin ürünlerini bugünden tasarlayarak tüketicisinin beğenisine sunuyor. Esty özel servisi arayanlar için firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Esty Servisi hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Ataşehir Esty Servis

Ataşehir Esty Servis olarak, deneyimli personellerimiz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bizlerden alacağınız tüm hizmetlerin öncelikle garanti kapsamında olduğunu bilmelisiniz. Çünkü sunduğumuz tüm işlemler 1 yıllık garanti kapsamında sizlere aktarılır. Ayrıca tüm soru ve servis başvurularınız için 0850 305 1 321  çağrı merkezimizi arayabilir, kesintisiz hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz. Esty Özel Servisimizin verdiği genel eşyalar; No-Frost Buzdolabı. Fırın. Çamaşır Makinesi. Bulaşık Makinesi. Termosifon servisi. Aspiratör. Kurutma makinesi.

Ataşehir Esty Servisi
Ataşehir Esty Servisi

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Ve Ataşehir da ikamet eden, Esty ürünlerini kullanan müşterilerimize servisi olarak, onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde yanıt vermekteyiz.

Ataşehir Esty Ankastre Servis

Ataşehir Esty Özel Servisi olarak kaliteli, hızlı olmakla birlikte güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli ve de özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Esty servis hizmetleri arasında bulunan LCD, beyaz eşya ile ankastre ürünlerin montajı, bakım / onarım işleri de yapmaktadır.

Esty marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir. Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız. Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz. Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz. Randevuya zamanında gideriz. Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz. Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Google uyumlu Sitemiz https://www.onlinebeyazesyaservisi.com

Özel Servis

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Ara